fbpx

Kontakt

Citigo

Miejski styl

Przemykaj po wąskich, jednokierunkowych uliczkach. Parkuj bez wysiłku. Wpadnij w szał zakupów, a kiedy zechcesz ucieknij z miasta razem z przyjaciółmi w ŠKODZIE Citigo.

Niewielkie rozmiary

Doskonałe prowadzenie sprawiają, że w Citigo zawsze czujesz się pewnie. Z łatwością odnajdziesz się w przestronnym i funkcjonalnym wnętrzu, pełnym rozwiązań Simply Clever, dzięki którym codzienne obowiązki zmienią się w codzienne przyjemności.

Design

Citigo głośno wyraża swoją miłość do miasta. Wygląda nowocześnie i świeżo, ale też ponadczasowo. Mimo niewielkich rozmiarów, jest dojrzałym samochodem zarówno w wersji trzy- jak i pięciodrzwiowej.

Wygląd zewnętrzny

To musi być ŠKODA – pomyślisz, gdy tylko na nią spojrzysz. Wyrazista i zdecydowana stylistyka, duże okna i wyraźnie zarysowane reflektory przednie sprawiają, że Citigo jest dumnym członkiem rodziny ŠKODA.

Wnętrze

Precyzyjnie wykonane wnętrze upodabnia Citigo do samochodów klasy wyższej. Rozmieszczenie wszystkich elementów jest zgodne z zasadami ergonomii – wszystko znajduje się pod ręką. Dzięki intuicyjnemu wnętrzu już po kilku kilometrach poczujesz się jak w domu.