fbpx

Kontakt

Kontakt

Salon Skoda Auto Group Luzar

 32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33 

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
sobota: 9:00 – 14:00

 12 25 27 400 wew. 1
salon@autoluzar.pl

Dział Części

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: Nieczynne
 12 25 27 400 wew. 3

czesci.skoda@autoluzar.pl

Dane firmy

Auto Group Luzar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
32-020 Wieliczka ul. Krakowska 33
NIP: 6831578839
REGON: 351303651
KRS: 0000722633

Samochody Używane

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33,
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00
  501 333 366
uzywane@autoluzar.pl

Serwis Skoda

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota:  Nieczynne

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33
12 25 27 400 wew. 2
serwis@autoluzar.pl

Kierownik Serwisu
Tomasz Kaczmarczyk
tomasz.kaczmarczyk@autoluzar.pl

Dział Sprzedaży

marcin_pisarek

Specjalista ds. Sprzedaży
Marcin Pisarek
514 600 026
marcin.pisarek@autoluzar.pl

JAKI

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Jakimów
 514 600 020
piotr.jakimow@autoluzar.pl

OLGA

Specjalista ds. Sprzedaży
Olga Gancarczyk
667 900 090
o.gancarczyk@autoluzar.pl

KLOCZ

Specjalista ds. Sprzedaży
Robert Kloczkowski
514 600 027
robert.kloczkowski@autoluzar.pl

JAR

Specjalista ds. Sprzedaży
Rafał Jarczyk
514 939 398
rafal.jarczyk@autoluzar.pl

BULARA

Zastępca Kierownika Salonu
Mirosław Bulara
miroslaw.bulara@autoluzar.pl

GROCH

Kierownik salonu
Wojciech Grochal
wojciech.grochal@autoluzar.pl

Dział Finansów i Ubezpieczeń

Doradca finansowy
Urszula Jałocha
12 25 27 014
ula.jalocha@autoluzar.pl

Doradca finansowy
Małgorzata Galicka
12 25 27 014


malgorzata.galicka@autoluzar.pl

Dział Likwidacji Szkód

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Bartosz Janowski
12 25 27 418

bartosz.janowski@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Piotr Saltarski
12 25 27 418
piotr.saltarski@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Kinga Kurlit
12 25 27 418
kinga.kurlit@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Jerzy Chwastek
12 25 27 418
jerzy.chwastek@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Michał Budek
12 25 27 418
michal.budek@autoluzar.pl

Nasza lokalizacja