fbpx

Kontakt

Kontakt

Salon Skoda Auto Group Luzar

 32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33 

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 9:00 – 14:00

 12 25 27 400 wew. 1
salon@autoluzar.pl

Dział Części

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: Nieczynne
 12 25 27 400 wew. 3
czesci.skoda@autoluzar.pl

Dane firmy

Auto Group Luzar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
32-020 Wieliczka ul. Krakowska 33
NIP: 6831578839
REGON: 351303651
KRS: 0000722633

Samochody Używane

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33,
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 14:00
  501 333 366
uzywane@autoluzar.pl

Serwis Skoda

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota:  Nieczynne

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33
12 25 27 400 wew. 2

+48 514 600 016
+48 514 600 015

serwis@autoluzar.pl

Kierownik Serwisu
Tomasz Kaczmarczyk
tomasz.kaczmarczyk@autoluzar.pl

If you want to speak in english, please ask for: Maciej, Filip, or Piotr.

Dział Sprzedaży

marcin_pisarek

Specjalista ds. Sprzedaży
Marcin Pisarek
514 600 026
marcin.pisarek@autoluzar.pl

JAKI

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Jakimów
 514 600 020
piotr.jakimow@autoluzar.pl

OLGA

Specjalista ds. Sprzedaży
Olga Pamuła (Gancarczyk)
667 900 090
o.gancarczyk@autoluzar.pl

            (english speaker)

KLOCZ

Specjalista ds. Sprzedaży
Robert Kloczkowski
514 600 027
robert.kloczkowski@autoluzar.pl

JAR

Specjalista ds. Sprzedaży
Rafał Jarczyk
514 939 398
rafal.jarczyk@autoluzar.pl

BULARA

Zastępca Kierownika Salonu
Mirosław Bulara
miroslaw.bulara@autoluzar.pl

GROCH

Kierownik salonu
Wojciech Grochal
wojciech.grochal@autoluzar.pl

Dział Finansów i Ubezpieczeń

Doradca finansowy
Urszula Jałocha
12 25 27 014
ula.jalocha@autoluzar.pl

Doradca finansowy
Małgorzata Galicka
12 25 27 014


malgorzata.galicka@autoluzar.pl

Dział Likwidacji Szkód

Doradca serwisu blacharsko-lakierniczego
Bartosz Janowski
12 25 27 419 

506 70 70 70 

bartosz.janowski@autoluzar.pl

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota:  Nieczynne

Flota

Koordynator Działu Sprzedaży Flotowej
Dariusz Szarek
+48 605 602 090
dariusz.szarek@autoluzar.pl

Kierownik Działu Floty
Sylwia Góralik
+ 48 607 600 031
sylwia.goralik@autoluzar.pl

Nasza lokalizacja