Kontakt

Kontakt

Salon Skoda Auto Group Luzar

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33 
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 9:00 – 18:00
sobota: 9:00  14:00
 12 25 27 410
salon@autoluzar.pl

Dział Części

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 13:00
 12 25 27 400 wew. 3
  514 600 022
czesci.skoda@autoluzar.pl

Dane firmy

Auto Group Luzar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
32-020 Wieliczka ul. Krakowska 33
NIP: 6831578839
REGON: 351303651
KRS: 0000722633

Samochody Używane

32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33,
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 14:00
  501 333 366
uzywane@autoluzar.pl

Serwis Skoda

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek 7:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 13:00
32-020 Wieliczka, ul. Krakowska 33
12 25 27 400 wew. 2
serwis@autoluzar.pl

Kierownik Serwisu
Tomasz Kaczmarczyk
tomasz.kaczmarczyk@autoluzar.pl

Dział Sprzedaży

BULARA

Specjalista ds. Sprzedaży
Mirosław Bulara
 514 600 011
miroslaw.bulara@autoluzar.pl

marcin_pisarek

Specjalista ds. Sprzedaży
Marcin Pisarek
514 600 026
marcin.pisarek@autoluzar.pl

123

Specjalista ds. Sprzedaży
Wojciech Walter
505 051 821
wojciech.walter@autoluzar.pl

111

Specjalista ds. Sprzedaży
Paweł Niemczyk
514 600 024
pawel.niemczyk@autoluzar.pl

JAKI

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotr Jakimów
 514 939 398
pitr.jakimow@autoluzar.pl

KLOCZ

Specjalista ds. Sprzedaży
Robert Kloczkowski
514 600 027
robert.kloczkowski@autoluzar.pl

OLGA

Sprzedawca samochodów Osobowych
Olga Gancarczyk
667 900 090
olga.gancarczyk@autoluzar.pl

SCZ

Sprzedawca Samochodów Osobowych
Piotr Szczepaniak
 668 395 535
piotr.szczepaniak@autoluzar.pl

JAR

Specjalista ds. Sprzedaży
Rafał Jarczyk
514 939 398
rafal.jarczyk@autoluzar.pl

GROCH

Kierownik salonu
Wojciech Grochal
514 600 010
wojciech.grochal@autoluzar.pl

Dział Finansów i Ubezpieczeń

Doradca finansowy
Urszula Jałocha
514 600 014
ula.jalocha@autoluzar.pl

Doradca finansowy
Małgorzata Galicka
 514 600 013
malgorzata.galicka@autoluzar.pl

Dział Likwidacji Szkód

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Kinga Kurlit
12 25 27 418 kom. 514 600 018
kinga.kurlit@autoluzar.pl

Specjalista ds. Likwidacji Szkód 
Jerzy Chwastek
12 25 27 418 kom. 506 70 70 70
jerzy.chwastek@autoluzar.pl

Nasza lokalizacja