fbpx

Kontakt

Nowy Karoq

Skoda Karoq – w terenie też coś potrafi

Wbrew pozorom Karoq nie jest stricte miejsko-asfaltowym SUV-em. Wersje z 4×4 mają tryby jazdy Offroad i Snow, elektronicznie symulowaną blokadę tylnego dyferencjału oraz asystentów zjazdu i podjazdu. Prześwit wynosi 183 mm, a za 700 zł można zamówić komplet osłon chroniących silnik, przewody hamulcowe i wiązki kabli. W tej klasie SUV-ów to już całkiem sporo.

 

Škoda Karoq – Sportowy SUV z charakterem

Jako stylowy kompaktowy SUV nowa ŠKODA KAROQ chce Ci
towarzyszyć w każdej chwili. Wyposażona w najnowocześniejsze
systemy bezpieczeństwa i wymiany danych, każdą zwykłą podróż
zmienia w wyprawę ze stylem. Będąc najnowszym ucieleśnieniem kryształowego języka stylistycznego ŠKODY, KAROQ z lekkością czyni każdą chwilę wyjątkową.

Widok z przodu.

Wyrazistość ŠKODY KAROQ podkreślają ostro zarysowane reflektory przednie i światła przeciwmgłowe umieszczone równo z górną krawędzią grilla, potwierdzając jednocześnie terenowe ambicje modelu. Najbogatsza wersja posiada reflektory przednie i światła do jazdy dziennej całkowicie w technologii LED z funkcją AFS (adaptacyjne światła mijania) oraz światła przeciwmgłowe LED.

Wnętrze

We wnętrzu czeka zupełnie nowa deska rozdzielcza, podzielona na wysoką górną i wąską dolną część. Cztery duże otwory wentylacyjne ustawione są pionowo, a dwa środkowe wkomponowano z po obu stronach wielkiego ekranu dotykowego do obsługi multimediów. W technologii LED wykonano oświetlenie kabiny.

Tylne światła LED

Tył nadwozia także zdominowała nowoczesna technologia LED: pojawia się nie tylko w głównych modułach świateł, ale i w oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Kryształowe elementy pojawiają się także w tych miejscach pod kloszami lamp, które nie dają światła.

Skoda Connect – Połącz się ze wszystkimi swoimi światami

Bycie zawsze w zasięgu to nie tylko dostęp do informacji i rozrywki, lecz także możliwość uzyskania pomocy podczas podróży. Rozwiązanie ŠKODA CONNECT, które oferuje dwie kategorie usług – Infotainment Online i Care Connect, jest Twoim oknem na świat nieograniczonych możliwości komunikacji.

POBIERZ KATALOG SKODA KAROQ

Skoda Auto Group Luzar - Wieliczka ul. Krakowska 33