fbpx

Kontakt

Nowy Kodiaq

Przedstawiamy nowy gatunek SUV-a

Zupełnie nowa koncepcja SUV-a to połączenie krystalicznego designu z nietuzinkowo dopracowanym wykonaniem. Napęd 4×4 z łatwością poradzi sobie w każdym terenie, a wiele rozwiązań z zakresu connectivity, wielka przestrzeń i niedościgniony poziom komfortu sprawią, że cała rodzina będzie żądna przygód. Do tego docenisz praktyczność licznych rozwiązań spod znaku Simply Clever.

Piękno skrywa bestię

Gotowa sprostać najcięższym warunkom ŠKODA KODIAQ charakteryzuje się majestatyczną siłą. Precyzyjne ostre linie, które ukształtował nowy język designu, nadają SUV-owi ŠKODY wyróżniający się emocjonalny i ponadczasowy styl. Idealna harmonia formy i funkcjonalności przejawia się w najmniejszych detalach. Masywne piękno modelu KODIAQ kryje w sobie połączenie solidnego nadwozia z imponującymi możliwościami
terenowymi.

Widok z boku

Ostre krawędzie połączone z gładkimi powierzchniami tworzą wyjątkowe warunki dla gry światłocieni. Geometryczny wzór felg, skośne chlapacze z plastikowymi krawędziami oraz nakładki ochronne na progi sprawiają, że samochód sprawdzi się równie dobrze po zjechaniu z asfaltu.

Reflektory przednie

Jednym z elementów wyróżniających stylistykę modelu KODIAQ jest koncepcja świateł przednich. Umieszczenie ostro zarysowanych lamp przeciwmgłowych na wysokości osłony chłodnicy, gdzie są chronione przed uszkodzeniem, wyraźnie dowodzi terenowych ambicji auta.

Wewnętrzne piękno

Podyktowany komfortem system oświetlenia wnętrza samochodu sprawia, że staje się ono jeszcze łagodniejsze, bardziej przytulne i harmonijne,
zapewniając idealny nastrój w każdej podróży

POBIERZ KATALOG SKODA KODIAQ

Skoda Auto Group Luzar - Wieliczka ul. Krakowska 33