fbpx

Kontakt

Octavia

Muzyka dla oczu

Każdy detal ŠKODY OCTAVIA to urzekająca harmonia ponadczasowej estetyki i nowoczesnej technologii – argumentów, które przemówią nie tylko do serca, ale i do rozumu.

Relingi dachowe

Atrakcyjność sylwetki nadwozia w wersji kombi podkreślają relingi dachowe dostępne w ekskluzywnych kolorach srebrnym lub czarnym. Elegancki styl pojazdu podkreślają lusterka boczne w kolorze nadwozia.

Reflektory Full LED 

ŠKODA OCTAVIA oferuje dwa rodzaje reflektorów przednich. W najwyższej wersji wykorzystano rozwiązania bazujące w pełni na technologii LED. Podczas gdy diody LED zapewniają wysoką wydajność i sprawność energetyczną, technologia AFS (adaptacyjne światła mijania) dostosowuje natężenie światła do konkretnych warunków (jak ruch miejski, autostrada lub jazda w deszczu).

Witaj w domu

Komfort i przytulność wnętrza ŠKODY OCTAVIA zwiększają biegnące wzdłuż drzwi opcjonalne listwy oświetleniowe, które tworzą harmonijny i kojący nastrój.

Styl komfortowy

Prowadzenie auta powinno być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy wybierasz się na urlop, liczne przemyślane rozwiązania i praktyczne detale podniosą komfort Twojej codziennej jazdy

POBIERZ KATALOG SKODA OCTAVIA

Skoda Auto Group Luzar - Wieliczka ul. Krakowska 33