fbpx

Kontakt

Octavia

ŻYJ PO SWOJEMU

Nie chcemy Ci mówić, jak masz żyć, dlatego SKODA OCTAVIA nowej generacji to auto wszechstronne. Naładowany emocjami design i całkowicie odmienione, funkcjonalne wnętrze zainspirują cię do poszukiwania własnej drogi. Wyrazista linia nadwozia jest jeszcze bardziej dynamiczna, a wnętrze oferuje jeszcze więcej przestrzeni.

O komfort oraz bezpieczeństwo dbają najnowsze technologie, asystenci kierowcy i liczne przemyślane rozwiązania. Taka, jak lubisz. Taka,jak potrzebujesz. Nowa SKODA OCTAVIA jest pewna siebie i gotowa na wszystko, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze – na byciu sobą.

EMOCJE W RUCHU

OCTAVIA uosabia to, co najważniejsze w projektach samochodów marki SKODA: połaczenie estetyki, bezpieczeństwa oraz praktyczności. Niezależnie od tego, czy oglądasz ją jako całość, czy podchodzisz krok bliżej, by przyjrzeć się jej unikalnym detalom, OCTAVIA emanuje harmonią funkcjonalności i emocji.

CZAS ZABŁYSNĄĆ

Zaawansowana technologia nigdy nie była tak piękna jak w przypadku świateł SKODY OCTAVIA. Samochód może być wyposażony w przednie reflektory FULL LED Matrix, które zapewniają lepsze oświetlenie drogi i jeszcze większe bezpieczeństwo.

KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

Aby zwiększyć przyjemność z jazdy i poczucie komfortu. OCTAVIA otrzymała zupełnie nową deskę rozdzielczą i zaprojektowaną na nowo dwuramienną kierownicę.

BAGAŻNIK W ROZMIARZE XXL

Żyj bez ograniczeń. SKODA nie byłaby sobą, gdyby nie oferowała wyjątkowej praktyczności. W bagażniku modelu OCTAVIA znajdziesz wiele inteligentnych rozwiązań ,które pomogą ci załadować wszystkie niezbędne rzeczy, utrzymają auto w czystości oraz dopilnują, by przedmioty się nie przemieszczały