fbpx

Kontakt

Kamiq

Postaw kolejny krok

 ŠKODA KAMIQ łączy zalety SUV-a i samochodu miejskiego w charakterystycznym stylu SKODY. Ten charakterny model podbija serca klientów SKODY.

Wewnętrzna pewność siebie

Wnętrze SKODY KAMIQ to pełen emocji design, połączony z ergonomią, oferując pasażerom to, co najlepsze. 
Eleganckie, nowoczesne wnętrze w połączeniu z intuicyjnymi systemami ułatwiającymi prowadzenie samochodu, sprawiają, że jazda KAMIQ`iem, to sama przyjemność.

Styl jak zawsze z klasą

KAMIQ to kolejny dowód na to, jak sprawdza się towarzysząca nam od samego początku filozofia tworzenia pięknych samochodów projektowanych z myślą o radości z jazdy.

CHARAKTERNY OD POCZĄTKU

Najlepszym przykładem fantazji stylistów jest dwuczęściowa konstrukcja reflektorów LED ze światłami do jazdy dziennej umieszczonymi nad głównymi lampami.  Ponadto KAMIQ, jako pierwszy model SKODY ma dynamiczne kierunkowskazy zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Odkrywaj niespodzianki ukryte we wnętrzu

Skoda Kamiq popisuje się również układem kabiny. Samochód zbudowano w oparciu o modułową platformą MQB – wcześniej na tej architekturze powstało Polo i T-Cross. Auto Skody ma 4,24 m długości (o 15 cm więcej niż SUV VW), 1,79 m szerokości i 1,53 m wysokości przy rozstawie osi wynoszącym 2,65 m.