fbpx

Kontakt

Fabia

Wygląd zewnętrzny

Ostre linie i silne łuki definiują tył Nowej ŠKODY Fabia, tworząc atrakcyjną grę światła i cienia. Wyjątkowa stylistyka przejawia się także w ostro wyprofilowanej powierzchni, na której znajduje się miejsce na tablicę rejestracyjną. Mocnym akcentem z tyłu są też charakterystyczne lampy w kształcie litery C, teraz w błyszczącym czarnym obramowaniu.

Pod maską

Wybór odpowiedniego silnika to jedna z kluczowych kwestii. W ostatnich latach wiele zmieniło się w tej dziedzinie – stosowane są lżejsze i bardziej oszczędne jednostki, o mniejszej pojemności ale wysokiej wydajności (tzw. downsizing). Przekłada się to na mniejsze zużycie paliwa oraz niskie koszty eksploatacji. Warto odbyć jazdę próbą by poznać wszystkie zalety nowych silników ŠKODY Fabia.

Stworzona po to by cieszyć

Sekret młodości kryje się wewnątrz nas samych, w świeżym spojrzeniu i w otwartości na zmiany. Metamorfoza ŠKODY Fabia zaczęła się właśnie od wnętrza. Zachwyca detalami wyposażenia, które cieszą oko i są miłe w dotyku. Stała się jeszcze bardziej oszczędna, by przemierzać setki nowych dróg bez ograniczeń.

Reflektory LED

Reflektory projektorowe mają czarne wnętrze oraz światła do jazdy dziennej LED. Możesz także wyposażyć swoją Fabię w reflektory przeciwmgielne z funkcją Corner.

Pojemność

Bagażnik to mocny punkt Nowej Fabii. W wersji hatchback jego pojemność wynosi 330 litrów, a w wersji combi (na zdjęciu obok) aż 530 litrów. Po złożeniu tylnych foteli można uzyskać odpowiednio 1150 i 1395 litrów