fbpx

Kontakt

NOWA FABIA Stylowa rewolucja już tu jest

DESIGN, KTÓRY
PRZYCIĄGA SPOJRZENIA

Oto stylowa rewolucja perfekcyjnie wpisująca się w język marki. Pewna siebie, a jednocześnie przystępna. Dynamiczna, ale elegancka. To sprawia, że nowa ŠKODA FABIA zachwyca w każdej roli, zarówno w mieście jak i poza nim

WYPOSAŻENIE
WZBUDZAJĄCE
ZACHWYT

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, z imponująco komfortowym i przestronnym wnętrzem. Tak prezentuje się nowa ŠKODA FABIA. Do tego bezpieczna i innowacyjna– tu właśnie designerskie wykończenie spotyka się z nowoczesnymi technologiami.

PRZEŁOMOWY DESIGN

Wyrazisty grill, nowoczesne reflektory przednie Bi-LED i stylowa linia nadwozia wydobywają miejski charakter nowej ŠKODY FABIA. Premierowy lakier Pomarańczowy Phoenix doskonale podkreśla efektowną aerodynamiczną sylwetkę o najniższym w klasie współczynniku oporu powietrza.

TECHNOLOGIE WYZNACZAJĄCE REWOLUCYJNY STYL

Cyfrowy zestaw wskaźników z personalizacją ustawień VIRTUAL COCKPIT zwiększa komfort jazdy, a nowoczesne systemy bezpieczeństwa wspierają kierowcę w czasie jazdy i parkowania. System INFOTAINMENT zapewnia dostęp do licznych funkcji multimedialnych. Do tego opcjonalny przyciemniany dach panoramiczny, szeroka gama rozwiązań Simply Clever oraz dbałość o szczegóły pozwalają poczuć się wyjątkowo.

Liczy się styl