fbpx

Kontakt

Zupełnie NOWY KODIAQ

Największy SUV w wersji poliftowej. 

Nowoczesne światła matrycowe, zupełnie nowy design środka i lift linii nadwozia. 
Napęd 4×4 z łatwością poradzi sobie w każdym terenie, a wiele rozwiązań z zakresu connectivity, wielka przestrzeń i niedościgniony poziom komfortu sprawią, że cała rodzina będzie żądna przygód. Do tego docenisz praktyczność licznych rozwiązań spod znaku Simply Clever.

Piękno skrywa bestię

Gotowa sprostać najcięższym warunkom ŠKODA KODIAQ charakteryzuje się majestatyczną siłą. Precyzyjne ostre linie, które ukształtował nowy język designu, nadają SUV-owi ŠKODY wyróżniający się emocjonalny i ponadczasowy styl. Idealna harmonia formy i funkcjonalności przejawia się w najmniejszych detalach. Masywne piękno modelu KODIAQ kryje w sobie połączenie solidnego nadwozia z imponującymi możliwościami terenowymi.

Widok z boku

Ostre krawędzie połączone z gładkimi powierzchniami tworzą wyjątkowe warunki dla gry światłocieni. Geometryczny wzór felg, skośne chlapacze z plastikowymi krawędziami oraz nakładki ochronne na progi sprawiają, że samochód sprawdzi się równie dobrze po zjechaniu z asfaltu.

Reflektory przednie

Jednym z nowych elementów wyróżniających stylistykę modelu KODIAQ są przednie światła matrycowe. 

Ich zaletą jest szeroki, intensywny snop światła zwiększający bezpieczeństwo podczas nocnych podróży. To zasługa wielosegmentowej budowy reflektorów – każda lampa składa się z wielu LED-owych modułów, które mogą się niezależnie włączać i wyłączyć.

Wewnętrzne zmiany

Najbardziej zauważalna nowość to kierownica – dwuramienna lub trzyramienna w modelach Sportline oraz RS.

Nowe siedzenia, które opcjonalnie mogą być podgrzewane i wentylowane, a także zyskały funkcję masażu, to kolejna innowacja w największym Suv-ie Skody.

POBIERZ KATALOG SKODA KODIAQ

Skoda Auto Group Luzar - Wieliczka ul. Krakowska 33