fbpx

Kontakt

T-Roc. Gotowy na Twoje wyzwania.

T-Roc. Nowy crossover.

Bezkompromisowy, poruszający wyobraźnię i podkreślający siłę Twojego charakteru.

Który jest stworzony dla Ciebie?

Twój styl życia, Twoje pasje, charakter i silne strony wyrażone najlepiej oddającą Ciebie konfiguracją T-Roca.

[carousel_slide id=’778′]

Tak wyjątkowy, jak Ty

 

Indywidualny wygląd.
Wnętrze T-Roc’a Advance możesz w pełni dopasować do swoich preferencji. Wybierz kolor panelu na desce rozdzielczej. Wybrany kolor znajdziesz także na drzwiach i na konsoli środkowej. Również kolorystyka tapicerki tkaninowej Tracks 4 będzie dopasowana do koloru wnętrza. To Ty decydujesz, czy wnętrze ma być stonowane, czy będzie też przyciągać wzrok kontrastowymi kolorami.

 

 

Siedzisz wyżej, widzisz więcej.

Przestrzeń.
Dzięki podwyższonej pozycji siedzącej i dużej przestrzeni na nogi, odnosi się wrażenie, że siedzi się w znacznie większym samochodzie. Bagażnik ma pojemność do 425 litrów. Jeżeli to nie wystarczy, można złożyć asymetrycznie dzielone oparcie tylnej kanapy lub wykorzystać otwór w oparciu do przewożenia dłuższych przedmiotów. Płaska podłoga w bagażniku z możliwością regulacji wysokości ułatwia wkładanie ciężkich przedmiotów.

 

Pokaż się innym.

Światła.
Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Dotyczy to również wyjątkowej grafiki świateł T-Roc’a. Seryjne światła dzienne umieszczone są w zderzaku. Kierunkowskazy zintegrowane ze światłami dziennymi przyciągają spojrzenia przy skręcaniu lub zmianie pasa ruchu i stanowią wyrazisty element stylistyczny T-Roc’a. 

Wyróżnij się z tłumu.

Dwukolorowe nadwozie.

Oprócz koloru nadwozia T-Roc’a masz dodatkowo do wyboru kolory dachu, obudowy lusterek zewnętrznych i przedniego słupka. Jako uzupełnienie lakieru nadwozia w przypadku wersji Premium możesz na życzenie wybrać kolor czarny lub czerwony Flash, który jeszcze bardziej podkreśli sportowy charakter Twojego T-Roc’a. 

Pokaż swoje prawdziwe oblicze.

Stylistyka T-Roc’a świadczy o jego charakterze: wysoka jakość, dbałość o detale i awangardowy design. Zwracającym uwagę elementem jest słupek C z chromowaną listwą, podkreślającą wydłużoną, nawiązującą do coupé, linię dachu. Jednocześnie wyrazisty przód oraz czysta forma boków nadwozia nadają T-Roc’owi zdradzający moc i pewność siebie charakter.

Nowy Arteon – Rabat do 12 000 zł

Arteon limuzyną roku 2017 Podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej (IAA) we Frankfurcie marka Volkswagen została wyróżniona licznymi nagrodami przyznawanymi za design i innowacje. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *