fbpx

Kontakt

Superb

Samochód, który w pełni zasłużył na swoją nazwę.

Wyobraź sobie samochód, w którym piękno jest jednocześnie funkcjonalne, a styl pozostaje w doskonałej harmonii z przestronnością. Wyobraź sobie, że masz miejsce na wszystko, tylko nie na kompromis. Nam udało się tę wizję urzeczywistnić. Taka właśnie jest ŠKODA SUPERB.

Widok z tyłu

Z interakcji pomiędzy wypukłymi i wklęsłymi formami w tylnej części nadwozia rodzi się uderzająca gra światłocieni. A gdy mowa o świetle, warto wspomnieć, że dzięki połączeniu technologii LED z krystalicznymi elementami charakterystycznych świateł tylnych uformowanych na wzór litery C uzyskano efekt czystej elegancji.

Widok z przodu

Ostre linie maski są idealnie dopełnione konturami reflektorów i równie sugestywnych przednich lamp przeciwmgłowych, których projekt to swoisty hołd oddany czeskiej tradycji artystycznej obróbki szkła.

Korzystaj z naszego dziedzictwa

Wersja wyposażenia Laurin & Klement stanowi doskonałe połączenie wysokiego standardu i zaawansowanej technologii. Jest uosobieniem piękna, wyjątkowości i pełni komfortu. Dostojnie płyniesz nad drogą, choćby dzięki zawieszeniu adaptacyjnemu (DCC), które dostosowuje parametry pracy podwozia do warunków drogowych i sposobu prowadzenia.

Zsynchronizuj wszystkie strony świata

W ŠKODZIE SUPERB możesz się z łatwością komunikować, pracować i oddawać rozrywce. Utrzymane w ekskluzywnej stylistyce systemy multimedialne doskonale integrują się z urządzeniami mobilnymi, zapewniając dostęp do funkcji przydatnych podczas podróży. Swoje urządzenia mogą również podłączyć pasażerowie siedzący z tyłu.

POBIERZ KATALOG SKODA SUPERB

Skoda Auto Group Luzar - Wieliczka ul. Krakowska 33